Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få Tilbudene direkte ind i din indbakke

Fordele ved Nyhedsbrev:

- Tilbud - du får dem direkte i din indbakke
- Nye varer
- Inspiration til dig og din bolig
- Løbende konkurrencer

Information

Producenter

Leverandører

Ingen leverandører

Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort

Lys "Vota" af glas m/ flettet træ - Nordal - H: 5 cm

10075

Mål: H: 5 Dia: 11 cm. Materiale, Cane træ, glas, paraffin voks

Super sødt lille vokslys i glasstage, Vota fra Nordal. Rundt om glasset er der flettet træ i et flot mønster. Lyset har en brændetid på ca. 25 timer og er et rigtig fint alternativ til de klassiske farvede udendørslys. Stil lyset på terrassen når mørket falder på:-) Farve og udseende på træet kan variere.

På lager: 14

79,00 kr

Super god kundeservice og et lækkert og…
- Anette
Super god kundeservice og et lækkert og meget bredt udvalg af ting til bolig og have. Ikke sidste gang jeg handler her.
Alletiders
- Sara
Endnu en gang tøver jeg ikke med at give max stjerner til denne hyggelige og lækre webshop! Virkelig en sand fornøjelse og varerne er fantastiske endnu en gang! Håber, at kunne komme ned og besøge butikken en dag ?
Undskyld ulejligheden, men din browser er ikke opdateret

Det ser ud til at du bruger en forældet browser som ikke understøtter alle funktioner på denne webshop.
Derfor anbefaler vi at du downloader og installerer en ny browser, så du får en bedre købsoplevelse hos os.