Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få Tilbudene direkte ind i din indbakke

Fordele ved Nyhedsbrev:

- Tilbud - du får dem direkte i din indbakke
- Nye varer
- Inspiration til dig og din bolig
- Løbende konkurrencer

Information

Producenter

Leverandører

Ingen leverandører

Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort Betal med kreditkort

Tørklæde blå m/ mønster el. striber - Ib Laursen vælg ml. 4 forsk.

44000-99

Mål: B: 100 L: 180 cm - Materiale: Bomuld

Opdag de smukke blå tørklæder fra Ib Laursen – vælg mellem 4 forskellige designs med mønster eller striber. Fremstillet i 100% bomuld er de både bløde, lette og ideelle til at holde varmen på kølige dage. Perfekte som stilfuldt accessory, der løfter ethvert outfit med et moderne og farverigt udtryk.

125,00 kr

God service og hurtig levering.
- Kirsten
Har købt et sengetæppe, og fik rigtig god vejledning om farver.Det er skønt at opleve en kundeservice, som rent faktisk fungerer ??kun roser herfra.
Jeg har først nu ved et tilfælde…
- Jørgen
Jeg har først nu ved et tilfælde opdaget Mosters Skur. En spændende og hyggelig opdagelse. Mange lækre sager. Hurtig og effektiv behandling af ordren og levering af det bestilte. Et besøg på hjemmesiden kan varmt anbefales.
Undskyld ulejligheden, men din browser er ikke opdateret

Det ser ud til at du bruger en forældet browser som ikke understøtter alle funktioner på denne webshop.
Derfor anbefaler vi at du downloader og installerer en ny browser, så du får en bedre købsoplevelse hos os.